MCDONALD'S PROMOCJE, RESTAURACJE PROMOCJE

KUPONY MCDONALDS

Tylko u nas znajdziesz aktualne kupony McDonalds . W naszym serwisie dostępne dą tylko i wyłącznie ważne kupony znanej amerykańskiej marki. Ciesz się smakiem wyjątkowych kanapek, niepodrabialnych frytek, oraz fantastycznych shake-ów i kurczaka w rewelacyjnych cenach dzięki kuponom dającym zniżkę nawet do 30%!

Dlaczego warto wybrać McDonalds?

Marka McDonalds znana na całym świecie serwuje swoje produkty nieprzerwanie już od ponad 75 lat! Pierwsze restauracje McDonalds pojawiły się w latach 40 ubiegłego wieku, a już  w latach 60 firma weszła na Nowojorską Giełdę. 

W Polsce marka pojawiła się po upadku bloku komunistycznego - dokładnie 17 czerwca 1992 roku w Warszawie. Mało kto jednak wie, że w Polsce firma chciała zaistnieć już w latach 70-tych jednak ostatecznie nie doszło do porozumienia z ówczesnymi władzami komunistycznymi.

Model sprzedaży we wszystkich restauracjach McDonalds na całym świecie jest taki sam - firma oferuje możliwość zjedzenia na miejscu w lokalu, lub wzięcia jedzenia na wynos. Niezmiernie popularna jest funkcja McDrive która umożliwia zamówienie jedzenia osobom zmotoryzowanym bez konieczności wysiadania z auta!

Restauracje McDonald's to najpopularniejsze jadłodajnie typu fast-food na całym świecie!

KUPONY MCDONALDS MOBILNIE I STACJONARNIE

Firma McDonald's swoje kupony McDonalds kieruje przede wszystkim do dwóch kanałów - odbiorców offline w postaci papierowej wersji kuponów, oraz w formie mobile jako kupony na telefon. W tym drugim przypadku marka dba o to, by aplikacja do kuponów McDonalds działała na możliwe jak największej ilości urządzeń. Tak więc tworzone są dedykowane rozwiązania zarówno na Androida, iOS-a, ale również WindowsPhone. 

PROMOCJE W MCDONALD'S

Marka McDonalds znana jest z tego, że już od lat prowadzi akcje promocyjne, które mają zachęcić do skorzystania z oferty tej największej na świecie sieci restauracyjnej. Obecnie najpopularniejszą formą, która dostępna jest od lat w ofercie są tak zwane 2ForU, czyli połączenie dwóch produktów, które obniża łączną cenę zakupu. 

Coraz większą popularnością cieszą się jednak kupony McDonalds które cyklicznie pojawiają się w restauracjach sieci na całym świecie. Kupony to szansa na złożenie zamówienia z kilkudzięsięcioprocentowym rabatem. Czy takie promocje opłacają się sieciom? No jasne! Sekret tkwi w fakcie, że kupony McDonalds to tak naprawdę z góry ustalone zestawy. Tak więc szybkość ich kompletowania jest większa. Restauracja McDonalds słynie z tego, że wydaje zamówione posiłki w ekspresowym tempie. To często ono decyduje o tym, że pozyskują nowych klientów - by zachować ten trend pomocne są zestawy, które łatwo przygotować i tu właśnie z pomocą przychodzą kupony.

Oferta McDonalds BigMac

NIETYPOWE PRODUKTY W OFERCIE MCDONALDS

McDonalds w ostatnich latach zaczęło eksperymentować ze swoją ofertą chcąc budować bazę klientów, którzy wcześniej omijali restauracje spod logo z wielkim "M".

Stąd między innymi pojawiło się hasło "do Maka na kurczaka" i duża promocja oferty, która de facto jest od lat kojarzona z jednym z konkurentów McDonalds czyli KFC. Obecnie w ocenie wielu konsumentów McDonalds robi świetne nuggetsy i nie tylko, a zestawy z popularnym Chicken Box-em nie stanowią rzadkości jeśli chodzi o zamówienia. Zapanowała również moda na lody i szejki z restauracji McDonalds!

OFERTA MCDONALDS

Wielu specjalistów uważa, że to właśnie menu jest podstawą sukcesu marki McDonalds. Oczywiście bez smacznego jedzenia nie byłoby możliwe aby zbudować sieć na całym świecie.

Sekret to jednak menu skonstruowane również pod kontem technicznym jeśli chodzi o przygotowanie. Dziś McDonalds to nie tylko super-smaczne kanapki, frytki i kurczak, to również ekspresowa realizacja zamówienia. To właśnie za szybkość obsługi marka kochana jest na całym świecie już od tylu lat!

kupony mcdonalds chicken box

NIE TYLKO RESTAURACJA

McDonalds Corporations to nie tylko sieć restauracji na całym świecie, w której znajdują zatrudnienie setki tysięcy pracowników, a która wydaje miliony kanapek każdego dnia. 

To także działalność specjalna, w tym między innymi prowadzenie fundacji Ronalda McDonalda, która pomaga dzieciom na całym świecie. W Polsce pomoc ta objawia się między innymi zbudowaniem przez fundację Domu Ronalda McDonalda w Krakowie przy Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym. Projekt ten ma pomóc rodzicom hospitalizowanych dzieci - mogą oni przebywać blisko swoich pociech, a jest to tym ważniejsze gdy mówimy o niezamożnej rodzinie, która do szpitala musiała przebyć niekiedy drogę setek kilometrów.

WSPARCIE IGRZYSK OLIMPIJSKICH 

Od wielu lat marka McDonald's kojarzona jest również jako jeden z głównych sponsorów największego na świecie wydarzenia sportowego - Igrzysk Olimpijskich.

Wpisuje się do w długofalowe działania firmy, która nie tylko chce budować swój wizerunek,  ale również realnie wspiera sportowców i promuje uprawianie sportu przede wszystkich wśród swoich najmłodszych klientów.

Według obecnych informacji przedsiębiorstwo McDonald's Corporation podpisało dokumenty na mocy których marka na pewno będzie głównym partnerem Igrzysk Olimpijskich do roku 2020. Po tej dacie również realne wydaje się zaangażowanie marki w dalsze działania na rzecz krzewienia i promocji ruchu olimpijskiego.

koła olimpijskie mcdolands

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *