DROGERIE PROMOCJE, ROSSMANN PROMOCJE

ROSSMANN PROMOCJE 2017

Jeśli chodzi o markę Rossmann promocje 2017 to moc zniżek i rabatów nawet do -80%. By z nich korzystać konieczne jest śledzenie naszego serwisu lub po prostu oficjalnego serwisu marki. Najlepsza jest wiedza wprost od źródła dlatego jeśli chodzi o promocje Rossmann to nawięcej informacji znajdziecie tu:

 

 

KRÓTKA HISTORIA FIRMY ROSSMANN

Marka a zarazem firma Rossmann została założona już w 1972 roku, czyli ponad 35 lat temu w Niemczech przez Dirka Rossmanna. Co ciekawe jej założenie było konsekwencją uwolnienia cen na kosmetyki i chemię, które to były do owego czasu produktami szczególnego nadzoru w RFN. 

Z czasem Rossmann stał się jedną z największych drogerii w Europie zatrudniając kilkadziesiąt tysięcy pracowników.

Do Polski Rossmann wszedł w roku 1993 i na swoją pierwszą lokalizację wybrał Łódź. Z miastem włókniarzy zresztą marka związana jest do dziś - tu znajduje się jej siedziba, magazyny, oraz największa w kraju placówka handlowa - w Manufakturze.

O potędze marki drogeryjnej Rossmann w naszym kraju świadczy fakt, że posiadają w swoich rękach ponad 1100 punktów handlowych, a z rynkowej puli zabierają blisko 30% wszystkich wydatków, które Polacy pozostawiają w drogeriach.

 

OFERTA ROSSMANN

Obecna oferta Rossmann to ponad 16 000 produktów, z czego ponad 30% stanowią nowości! To co właśnie mocno wyróżnia markę spośród innych drogerii to ciągłe dążenie do innowacyjności i wdrażanie naprawdę dużej ilości nowych produktów pomimo bardzo silnej pozycji na rynku.

Rossmann ma również ostatnio w swojej ofercie coraz większą ilość produktów własnych, oraz linii produktów dedykowanych tylko i wyłącznie dla sieci.

Poza typowymi produktami drogeryjnymi Rossmann co jakiś czas poszerza swoją ofertę o dziedzinę nierzadko totalnie niezwiązaną z początkami marki. Mowa tu między innymi o produktach spożywczych, strojach sportowych, odzieży markowej, czy nawet akcesoriach dla zwierząt. Całość oferty skierowana jest jednak do klientów, którzy oceniani są w ramach tworzonej dla marki brand persony, lub pod konkretną grupę klienta.

PROMOCJE ROSSMANN - KIEDY JAK GDZIE?

Gdy mówimy promocje Rossmann praktycznie każdy klient marki wie, że będzie to okazja do tanich zakupów. W przypadku marki Rossmann nie jest bowiem nadużywana zasada, że wpierw cenę trzeba podnieść by ją potem atrakcyjnie obniżyć. 

Dlatego licznie występujące promocje mają w większości przypadków twarde argumenty ekonomiczne przekonujące konsumenta do zakupu. 

To co bardzo charakterystyczne dla promocji w Rossmannie to rabaty na konkretne produkty, lub kategorie produktów. Najczęściej mamy do czynienia z przecenami na przykład wszystkich lakierów do paznokci, wszystkich kosmetyków do pielęgnacji ciała lub podobne akcje, które wiąże klucz jakiejś gamy produktowej.

Oczywiście, że w Rossmannie zdarzają się masowe akcje promocyjne, jednak z racji na fakt, iż marka niemalże codziennie oferuje coś w bardzo niskiej cenie bazą są okresowe promocje na określone produkty.

promocje rossmann 2017 centrum dystrybucji
 • Alterra - produkty przeznaczone do pielęgnacji twarzy i naskórka
 • Isana - wykorzystywane w pielęgnacji ciała i twarzy
 • Isana Med - podgrupa produktów marki Isana dla klientów i klientek o cerze wrażliwej 
 • Babydream - mega popularne preparaty i produkty do pielęgnacji najmłodszych w tym również noworodków od pierwszego dnia życia
 • Synergen - kolejna marka kosmetyczna do pielęgnacji i wsparcia makijażu
 • Rival de Loop - podobnie jak poprzedniczka, marka do pielęgnacji i makijażu
 • SunOzon - pierwsza linia marki Rossmann do skutecznego opalania
 • Wellness&Beauty - linia akcesoriów do pielęgnacji ciała
 • Fuss Wohl - marka jak sama nazwa wskazuje to grupa kosmetyków do pielęgnacji stóp
 • Facelle - zyskująca na popularności linia produktów do higieny intymnej
  EnerBio - produkty spożywcze o charakterze FIT
  IdeenWelt - pod tą marką Rossmann oferuje produkty dla domu, akcesoria domowe

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *